Arzunun Efendisi (Brotherhood/MacAllister, #1) Kinley MacGregor

ISBN:

Published:

Paperback


Description

Arzunun Efendisi (Brotherhood/MacAllister, #1)  by  Kinley MacGregor

Arzunun Efendisi (Brotherhood/MacAllister, #1) by Kinley MacGregor
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | | ISBN: | 10.59 Mb

ARZUNUN EFENDİSİ Kinley MacGregor,İlgi çekici karakterler, rengârenk bir arka plan ve... romantik bir aşk hikâyesi... Gülecek, iç geçirecek ve büyük keyif alacaksınız.Romantic TimesBir Tutku Rüyasından Uyanış...Güzeller güzeli Leydi EmilyninMoreARZUNUN EFENDİSİ Kinley MacGregor,İlgi çekici karakterler, rengârenk bir arka plan ve... romantik bir aşk hikâyesi... Gülecek, iç geçirecek ve büyük keyif alacaksınız.Romantic TimesBir Tutku Rüyasından Uyanış...Güzeller güzeli Leydi Emilynin hayallerini heyecanlı bir aşk ve mutlu bir evlilik süslemektedir.

Savaştaki bir İngiliz lordunun en küçük kızı olan Emily, babasının şatosuna gelen gizemli bir yabancıdan çok etkilenir. Bu nefes kesici adamın Emilynin hasretini çektiği beyaz atlı prens olma ihtimali var mıdır? Ravenswood Kontu Draven de Montague gerçekten de Emily için gelmiştir... ama bunun aşkla hiçbir ilgisi yoktur.Düşmanın Şefkatli Kollarında...Birbiriyle kavgalı olan iki soylu ailenin arasında barışı sağlamak adına kral, düşmanının kızını bir seneliğine alıkoymasını emretmiş olmasa, Dravenın en büyük rakibinin evine adım atması söz konusu bile değildir.Ama kralın sözü kanundur ve Draven gidip düşmanının kızını teslim alır.

Ancak en kötüsü, bu kızın, Dravenın hiç kimsenin kendisini baştan çıkararak kalbine girmesine izin vermeyeceğine dair ettiği yemini bozmasına yol açabilecek kadar güzel bir varlık olmasıdır. Emily tutkusunun ateşiyle bu mağrur savaşçının savunmasını yakıp kül edebileceğinin farkındadır.

Ancak Dravenın tatlı dudakları ile cesur, tutkulu dokunuşlarının teslimiyeti, her ikisini de kavurup yok edecek kadar sıcak bir ateş yakarsa ne yapacaklardır?Tutku ve görkemin, şefkat ve mizah duygusunun mükemmel karışımı. Her sayfası ayrı bir keyifti!

Kinley MacGregor artık mutlaka okunacaklarlistemin en tepesinde duruyor.Teresa MedeirosEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Arzunun Efendisi (Brotherhood/MacAllister, #1)":


azhypoteky.eu

©2012-2015 | DMCA | Contact us